ÜCRETSİZ KEŞİF VE PROJELENDİRME

Isıtma ve Soğutma Sistemleri

 Progress doğrudan müşteri veya mühendislik firmaları tarafından gönderilen projelerin gerekli tüm ısı hesaplarını titizlikle hazırlayarak ve zengin ürün yelpazesinden faydalanarak projelendirme hizmeti sunmaktadır. 

Radyant Isıtma Proje
Mekanik Keşif ve Projelendirme

  Progress Mühendislik gerek restoran, cafe-bistro, lounghe, fabrika ve atölye gibi oturma ve çalışma alanlarında gerek inşaat halinden alarak gerek sonradan oluşan eksikleri giderme adına mühendislerinin detaylı keşif, titiz hesaplamaları ile projelendirme hizmeti sunmaktadır.

Mekanik Proje

Doğalgaz Keşif ve Projelendirme

 Başkent Doğalgazın 1409 numaralı Yetkili Firması olan Progress , Başkent Doğalgaz Dağıtım A.Ş'nin belirlediği esaslar doğrultusunda firmaların veya doğrudan müşterilerin taleplerine cevap vermek adına yerinde keşif yapar, tesisat veya tadilatını yapma koşuluyla projelendirme hizmeti sunar.

dogalgaz 2.JPG

Çelik Kontstrüksion Keşif ve Projelendirme

 Çelik Kontstrüksion alanında sayısız referansa sahip Progress Mühendislik hangar, depo, fabrika, atölye, villa ve devlet teşvikleri kapsamında avrupa standartlarına uygun ahır ve çiftlik  keşfi ve projelendirmesi hizmeti sunmaktadır.

Çelik Konstrüksion